Nasze wyroby garmażeryjne - e-deli.pl

 

Od dwudziestu lat zajmujemy się produkcją wyrobów garmażeryjnych, które dostarczamy do sieci naszych sklepów w Mińsku Mazowieckim. Obecnie możemy pochwalić się szerokim asortymentem dań domowych, które z powodzeniem trafiają w gusta szerokiego grona naszych Klientów.

Oferujemy duży wybór i wysoką jakość

W naszym sklepie znajduje się aż dziesięć rodzajów ręcznie lepionych pierogów, które przypominają w smaku te robione przed laty przez nasze mamy i babcie. Oprócz nich na asortyment składają się też surówki, sałatki, kotlety, kluski, krokiety, smalec i wiele innych. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokojakościowe składniki. Mięsa, przyprawy i warzywa pochodzą od lokalnych dostawców, pozbawione są dodatków chemicznych, dzięki czemu cechują się niepowtarzalnym smakiem i aromatem. 

Stawiamy na zdrowie

Nasze dania nie zawierają konserwantów, barwników czy dodatków smakowych, są więc zdrowe i pożywne. W czasach umasowienia produkcji spożywczej, gdy producentom zależy głównie na jak najdłuższym terminie przydatności wyrobów, my stawiamy na naturalność, dlatego nasze produkty utrzymują świeżość przez 2-3 dni od ich wytworzenia. To właśnie dlatego przez dwadzieścia lat znajdują uznanie u wielu stałych klientów, którzy zaufali i docenili naszą kuchnię.

Przenosimy w czasie

Dziś wszyscy jesteśmy zabiegani i często nie mamy czasu zrobić sobie nawet kanapki, nie wspominając o tradycyjnych, polskich daniach, które przecież tak kochamy. Dzięki naszym paniom kucharkom wrócisz wspomnieniami do beztroskich czasów dzieciństwa, przypomną Ci się zapachy z babcinej kuchni, a feeria smaków domowych potraw zachwyci i chociaż na chwilę przeniesie Cię w przeszłość.

Jesteście dla nas najważniejsi

Uznanie klientów oraz wysoka ocena pracy i talentów naszych pań kucharek to dla nas motywacja do stałego podwyższania jakości wyrobów i usług. Staramy się elastycznie podchodzić do potrzeb klientów: stopniowo rozszerzamy asortyment, by trafiać w różne kulinarne upodobania, nie narzucamy gramatur i wszystkie produkty sprzedajemy na wagę, dzięki czemu każdy może dostosować zakup do swoich indywidualnych potrzeb. Staramy się też dostarczyć zamówienie jak najszybciej, gdyż wiemy, jak cennym dobrem dla nas wszystkich jest czas.

Życzymy Wam smacznego!

Mamy nadzieję, że nasze wyroby garmażeryjne wniosą do Waszych domów moc przyjemnych doznań w czasie wspólnych, rodzinnych posiłków. Smacznego!