Kim jesteśmy - e-Deli.pl

 

Jesteśmy firmą rodzinną, która swoją aktywność związała z rejonem Mińska Mazowieckiego. Od 30 lat prowadzimy tu sieć sklepów spożywczych, w tym delikatesy DELI w centralnym punkcie miasta. Klientom oferujemy między innymi wyroby garmażeryjne, które wytwarzamy tradycyjnymi, domowymi metodami. Opieramy się na przepisach naszych mam i babć, dzięki czemu przeznaczone do bezpośredniego spożycia produkty przypominają każdemu smaki zapamiętane z dzieciństwa.

Wysoka jakość jest naszym priorytetem 

Markę zbudowaliśmy dzięki staraniom o bardzo dobrą jakość artykułów, wśród których ważne miejsce zajmują mięso i wędliny. Dotyczy to również wyrobów garmażeryjnych, do których wykorzystujemy jedynie najlepsze, pochodzące od sprawdzonych dostawców warzywa, owoce i przyprawy. Zależy nam na tym, by nasze wyroby niczym nie odbiegały jakością i walorami smakowymi od dobrego, domowego jedzenia. Z tego powodu dbamy o zachowanie familijnego i kameralnego charakteru produkcji.

Współpracujemy z lokalnym biznesem

Zaopatrujemy się jedynie u lokalnych, sprawdzonych od lat dostawców. W zakresie współpracy jesteśmy wyznawcami patriotyzmu gospodarczego polegającego na wspieraniu rodzimej hodowli, przetwórstwa i produkcji. Nie jest nam obojętne, do jakiego kraju trafiają podatki płacone przez naszych biznesowych partnerów. W związku z tym starannie ich wybieramy i współdziałamy tylko z tymi, których działalność służy Polsce, a także związani są z regionem i leży im na sercu jego rozwój oraz dobro mieszkańców.

Jesteśmy wdzięczni naszym Klientom

Jako nieliczni utrzymaliśmy się na rynku zdominowanym przez duże markety i sieci franczyzowe. Nie przejęliśmy korporacyjnego sposobu działania i wdzięczni jesteśmy wszystkim tym, którzy - mając do wyboru zakupy w zagranicznym hipermarkecie i w niewielkim, rodzinnym sklepie - wybierają tę drugą opcję. Traktujemy to jako wielkie wyróżnienie i przejaw zaufania do naszej firmy. Lojalność Klientów jest równoznaczna z zobowiązaniem do dalszego podwyższania jakości świadczonych usług.

Stanowimy jedną rodzinę

Nasza załoga pracuje z nami już od wielu lat. Dużą wagę przykładamy do życzliwej, rodzinnej atmosfery w pracy i po drugiej stronie sklepowej lady. Największymi wartościami naszej firmy są świetny zespół pracowników i dobra reputacja u stałych Klientów - mieszkańców Mińska Mazowieckiego. Ze wszystkich sił pracujemy, by zasłużyć na ich zaufanie.

Stawiamy na rozwój i innowacyjność

Cały czas staramy się rozszerzać i ulepszać sposób działania. Zależy nam przede wszystkim na wygodzie Klientów i na dotarciu z usługą nawet do ich domów. Z tego powodu uruchomiliśmy sklep internetowy z dostawą zamówień przy pomocy własnego  transportu. Mamy nadzieję, że Internet zbliży nas jeszcze bardziej i przyczyni się do podniesienia jakości naszej pracy.