surówka z białej kapusty zakwaszana

15,90 zł / kg

(15,90 zł kg)

Domowa surówka z białej zakwaszanej kapusty. Skarbnica witamin, doskonały smak, tradycyjne przyprawy. Wzbogaci każde danie!

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      DOMOWA SURÓWKA Z BIAŁEJ KAPUSTY ZAKWASZANA

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI GASTRONOMICZNEJ

 

Od dwudziestu lat zajmujemy się wytwarzaniem domowych wyrobów gastronomicznych przeznaczonych do bezpośredniego spożycia. Oprócz gotowych dań lub ich komponentów, oferujemy szeroki wachlarz tradycyjnych dodatków i przestawek do obiadów. Królują wśród nich sałatki i surówki oparte na świeżych warzywach i recepturach przekazanych nam przez nasze mamy i babcie. Zapraszamy do spróbowania klasycznej surówki z zakwaszanej białej kapusty z marchewką.

 

Biała kapusta od wieków gości

w tradycyjnej polskiej kuchni. Jest powszechnie uznawana za roślinę o dietetycznych i leczniczych właściwościach. Zawiera olbrzymie ilości witaminy C, witamin z grupy B oraz kwasu foliowego. To znakomite źródło błonnika pokarmowego, potasu i wapnia o bardzo niskiej wartości energetycznej.

 

Marchewka jest jednym z pierwszych pokarmów

podawanych dziecku. Reguluje pracę żołądka, utrzymuje w zdrowiu wątrobę, a także wyostrza wzrok. Jej spożywanie wzmacnia naczynia krwionośne, reguluje ciśnienie krwi i poprawia odporność organizmu.

 

Surówka z zakwaszanej białej kapusty

jest dodatkiem do dania głównego, który pozytywnie wpłynie na zdrowie Twoich domowników i wzbogaci obiad o doskonałe doznania smakowe. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty nie musisz tracić czasu na kupowanie składników, szatkowanie i doprawianie. Domowa surówka, wykonana ręcznie ze świeżych warzyw pochodzących od sprawdzonych, lokalnych dostawców, nie zawiera sztucznych ulepszaczy i konserwantów. Na pewno zadowoli Ciebie i Twoją rodzinę!

290901???????

Podobne produkty