sałatka z tuńczykiem

36,90 zł / kg

(36,90 zł kg)

Popularna i lubiana przystawka - sałatka z tuńczykiem z pieczarkami i ananasem. Dobrej jakości produkty od sprawdzonych dostawców

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      DOMOWEJ ROBOTY SAŁATKA Z TUŃCZYKIEM

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI GASTRONOMICZNEJ

 

Wśród wyrobów gastronomicznych oferowanych w naszym sklepie znajdują się produkty stanowiące bazę do stworzenia pełnowartościowych dań lub mogące same stać się kompletną potrawą. Ale nie zapomnieliśmy o gotowych przystawkach i zakąskach. Proponujemy doskonałą, własnej roboty sałatkę z tuńczykiem z dodatkiem jajka, pieczarek i ananasa.

 

Ryby na naszym stole

wciąż pojawiają się zbyt rzadko. Jednak prawdą jest też, że wiedza na temat ich prozdrowotnego oddziaływania staje się coraz bogatsza. Powoli zyskujemy świadomość tego, jak ważna jest obecność ryb w naszej diecie, ponadto zaczynamy doceniać ich walory smakowe. 

 

Sałatka z tuńczykiem

to doskonały wybór na szybką przekąskę. Jest nie tylko smaczna i aromatyczna, ale również zdrowa, gdyż ryba to źródło kwasów tłuszczowych omega-3, witamin D3 i B12 oraz wapnia i żelaza. Wystarczy wspomnieć, że sama witamina D3 warunkuje prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego i decyduje o jego wytrzymałości.

 

Połącz przyjemne z pożytecznym,

pozwól swoim domownikiem rozkoszować się doskonałym smakiem naszej świeżej sałatki ze świadomością, że przy okazji dbasz o ich zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie.

290941???????

Podobne produkty