sałatka brokułowa z kurczakiem

28,90 zł / kg

(28,90 zł kg)

Domowej roboty smaczna i pożywna sałatka z brokułów z kurczakiem

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      DOMOWA  SAŁATKA BROKUŁOWA Z KURCZAKIEM

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI GASTRONOMICZNEJ

 

Nasze sklepy zaopatrujemy w wyroby gastronomiczne własnej, domowej roboty. Wśród nich znajdują się produkty stanowiące bazę do kompletowania wartościowych posiłków lub mogące same stać się pełnymi daniem. Nie zapomnieliśmy też o gotowych przystawkach i zakąskach. Proponujemy naszą doskonałą sałatkę brokułową z kurczakiem, z dodatkiem majonezu i ananasa, która wzbogaci Twój obiad lub stanie się clou rodzinnej kolacji.

 

Perfekcyjnie dobrane

zestawienie zdrowego warzywa, egzotycznego owocu z wysokiej jakości delikatnym mięsem drobiowym, czyli nasza brokułowa sałatka z ananasem i kurczakiem, pozwoli Ci zaoszczędzić kuchennej krzątaniny, a rodzinę oraz zaproszonych gości przeniesie w stan przyjemnych kulinarnych doznań.

 

Jeżeli unikasz brokułów,

bo ich po prostu nie lubisz, usiądź do stołu i spróbuj naszej wspaniałej sałatki. Po kilku sekundach przekonasz, że Twoje dotychczasowe obiekcje były nieuzasadnione, a brokuły okażą się tym, co spodoba Ci się daniu najbardziej. Pokaźne kawałki dobrze wypieczonej piersi z kurczaka nie smakowałyby tak wspaniale, gdyby nie towarzystwo tego zielonego, zdrowego warzywa.

 

Postaw sałatkę na stole,

dla wzbogacenia kolorystycznego efektu połóż na wierzchu kilka plasterków pomidora i zaproś rodzinę na mięsno-warzywną przekąskę. Wzbudzisz podziw i uwielbienie najbliższych. Gwarantujemy!

290909???????

Podobne produkty