kotlety schabowe

41,90 zł / kg

(41,90 zł kg)

Król polskich stołów - kotlet schabowy w tradycyjnej panierce. Świeże, dobrej jakości mięso, rodzinny przepis naszych mam i babć.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      DOMOWE KOTLETY SCHABOWE

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI GASTRONOMICZNEJ

 

Wśród wyrobów gastronomicznych oferowanych w naszym sklepie znajdują się produkty stanowiące bazę do stworzenia pełnowartościowych dań obiadowych. Przygotowujemy je ręcznie, od podstaw, z użyciem świeżych, wysokiej jakości produktów, w oparciu o klasyczne receptury zapamiętane z domu rodzinnego. Nie stosujemy żadnych konserwantów, barwników czy dodatków smakowych. Zapraszamy do spróbowania tradycyjnych kotletów schabowych, królujących w kartach dań wszystkich polskich restauracji.

 

Jedno z ulubionych dań

ogromnej części naszych rodaków - kotlet schabowy. Jego "kariera" rozpoczęła się w połowie XIX, gdy zaadaptowano na polskie warunki słynny sznycel wiedeński poprzez zastąpienie cielęciny powszechnie dostępną wieprzowiną. Na kulinarne piedestały wstąpił po II wojnie światowej, gdy PRL stała się potęgą w hodowli trzody chlewnej.

 

Schabowy większości z nas przypomina

o niedzielnych obiadach u mamy lub babci. T tzw. „comfort food”, czyli jedzenie przywołujące pozytywne emocje, kojarzące się z beztroską i poczuciem bezpieczeństwa. Oprócz tego należy też wiedzieć, że wieprzowina jest znacznie bardziej pożywna niż się powszechnie uważa. Ma w sobie mniej cholesterolu niż drób, zawiera sporo aminokwasów, których organizm sam nie jest w stanie wyprodukować, to również bogate źródło białka, żelaza i witamin.

 

Nie musisz czekać na specjalne okazje,

włącz schabowego do codziennego rodzinnego menu, przy okazji oszczędzając swój czas. Kotlet wykonaliśmy według tradycyjnych receptur z doskonałej jakości mięsa. W naszych wyrobach nie stosujemy żadnych sztucznych dodatków, więc produkt jest świeży i zdrowy. W ciągu kilku minut odgrzejesz go i uczynisz gwoździem obiadu. Zaproś domowników do stołu i wspólnie delektujcie się smakiem, który uwielbia większość Polaków.

290887???????

Podobne produkty