pasztet z cieciorki

17,50 zł / kg

(17,50 zł kg)

Smaczny, domowej roboty pasztet z ciecierzycy. Polecany wszystkim tym, którzy chcieliby spróbować czegoś oryginalnego

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
Produkt na stanie
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      DOMOWY PASZTET Z CIECIORKI

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI GASTRONOMICZNEJ

      POLECANY DLA WEGETARIAN

 

Od dwudziestu lat zaopatrujemy sieć naszych sklepów we własnej roboty, domowe produkty gastronomiczne. Są wśród nich potrawy, będące bazą do przyrządzenia w szybkim tempie dobrego obiadu oraz takie, które mogą być kompletnymi daniami. Nie zapomnieliśmy też o mniejszych kulinarnych potrzebach - przystawkach, zakąskach i dodatkach. Z tej grupy produktów proponujemy pasztet z modnej w ostatnich latach cieciorki.

 

Pasztet niejedną ma postać

Jego ojczyzną jest Francja, a najstarszy przepis przewidywał użycie trzech dużych kuropatw, sześciu przepiórek i dwunastu skowronków. Nasze babcie używały skruszałego mięsa zająca z wołowiną i wątróbką. Czasy się zmieniają, ewolucja zachodzi również w kuchni i ludzkich upodobaniach. Jednym z jej przejawów jest niezwykle modny i smaczny bezmięsny pasztet z ciecierzycy przyprawionej kurkumą.

 

Kurkuma nadaje niepowtarzalny smak

naszemu pasztetowi. Tą indyjską przyprawę z ostryżu – rośliny z rodziny imbirowatych - cechuje niezwykły aromat. Ponadto posiada szereg właściwości prozdrowotnych, m.in. pobudza wydzielanie żółci i enzymów trzustkowych, dlatego zalecana jest przy dolegliwościach trawiennych oraz schorzeniach wątroby i trzustki.

 

Na kanapkę lub przystawkę

Nasz pasztet z cieciorki jest gotowy do spożycia natychmiast, bez zbędnych kuchennych przygotowań. Połóż porcje na liściach sałaty w towarzystwie pomidorów lub ogórków i zawołaj rodzinę na kolację. Przekonasz się, że niedługo Twoi najbliżsi skłonią Cię do odwiedzenia naszego sklepu po następny kawałek pasztetu z cieciorki!

290917???????

Podobne produkty