smalec domowy

32,80 zł / kg

(32,80 zł kg)

Smalec domowy z jabłkiem i cebulką. Znakomite smarowidło do pieczywa, bez ulepszaczy i  środków konserwujących.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
Produkt na stanie
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      SMALEC DOMOWY Z JABŁKIEM I CEBULĄ

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI GASTRONOMICZNEJ

 

Sieć naszych sklepów zaopatrujemy od dwudziestu lat w domowej roboty produkty gastronomiczne. Robimy je ręcznie, od podstaw, w oparciu o najbardziej klasyczne receptury zapamiętane z domu rodzinnego.  Nie stosujemy żadnych konserwantów, barwników czy substancji smakowych. Oprócz gotowych potraw oferujemy przystawki, dodatki i zakąski. Zapraszamy do wypróbowania naszego domowego smalcu - smarowidła niegdyś popularnego, a obecnie wracającego do łask zawodowych kucharzy i pań domów.

 

"Smalec? A skąd! "-

tak zawoła wielu Twoich znajomych na pytanie, czy używają tego tłuszczu. Wraz z rozwojem przemysłowej produkcji tłuszczów roślinnych i syntetycznych, smalec okrzyknięto produktem niezdrowym. Teraz wiemy już, że niekoniecznie tak jest: owszem, posiada on pewną ilość tłuszczów nasyconych, ale towarzyszą im przecież pożyteczne związki nasycone. Cała tajemnica tkwi w zachowywaniu umiaru, gdyż smalec jest po prostu dość kaloryczny.

 

Najbardziej szkodliwy

smalec to ten gotowy, z długim terminem przydatności. Zawiera m.in azotyn sodu, zagęszczacz w postaci gumy guar i podejrzewany o powodowanie uszkodzeń komórek mózgowych glutaminian sodu.

Nasz smalec domowy powstał z doskonałej jakości świeżej słoniny. Wzbogaciliśmy go o jabłko i cebulkę, doprawiliśmy majerankiem. Żadnych dodatków konserwujących, żadnych substancji smakowych, po prostu nieskomplikowany przepis naszej babci i nic ponad to!

 

Posmaruj naszym domowym smalcem

kromki ciemnego chleba i zaproś domowników na tę przekąskę. Gwarantujemy - na talerzu po kilku minutach nic nie zostanie!

290820???????

Podobne produkty