pasztet domowy

33,90 zł / kg

(33,90 zł kg)

Tradycyjny pasztet domowy, bez konserwantów czy dodatków smakowych. Domowej roboty prosto z babcinej kuchni.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      TRADYCYJNY PASZTET DOMOWY

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI GASTRONOMICZNEJ

 

Od dwudziestu lat zaopatrujemy sieć naszych sklepów we własnej roboty, domowe produkty gastronomiczne. Są wśród nich potrawy, będące bazą do przyrządzenia w szybkim tempie dobrego obiadu oraz takie, które mogą być kompletnymi daniami. Nie zapomnieliśmy też o mniejszych kulinarnych potrzebach - przystawkach, zakąskach i dodatkach. Z tej grupy produktów proponujemy tradycyjny pasztet domowy.

 

Pâté,

czyli znany nam wszystkim pasztet pochodzi ze średniowiecznej Francji. Pierwsze wzmianki o sztuce przyrządzania pasztetów pojawiły się już w XIV wieku. Dwieście lat później trafił do naszego kraju. Dobry pasztet był symfonią wzajemnie się uzupełniających kilkudziesięciu składników i tylko nie lada "dyrygent" mógł zrobić z niego dzieło sztuki. Z biegiem lat wymagania stały się skromniejsze i dziś popularny pasztet zawiera 2-3 gatunki mięs, wątróbkę i przyprawy.

 

Najważniejsza jest jakość,

a przede wszystkim odpowiedni gatunek świeżego mięsa. Od lat prowadzimy sieć sklepów z tym właśnie artykułem i szczycimy się współpracą z najlepszymi lokalnymi dostawcami mięs. Przy wytwarzaniu produktów gastronomicznych opieramy się na recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie i nie stosujemy sztucznych ulepszaczy ani konserwantów. Możemy więc śmiało powiedzieć, że nasz produkt w pełni zasługuje na nazwę pasztetu domowego.

 

Wygodna i smaczna przystawka,

którą dodać możesz do kanapek lub położyć na talerzu na listku zielonej sałaty z plasterkiem pomidora i odrobiną majonezu. Nadaje się do codziennego spożywania, ale może też - dzięki swym walorom smakowym - stać się atrakcyjnym elementem menu w czasie oficjalnego przyjęcia. Zachęcamy do spróbowania!

290851???????

Podobne produkty