krokiety z kapustą i pieczarkami

35,90 zł / kg

(35,90 zł kg)

Tradycyjne, ręcznie robione domowe krokiety z kapustą i pieczarkami

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      TRADYCYJNE, RĘCZNIE ROBIONE DOMOWE KROKIETY Z KAPUSTĄ I PIECZARKAMI

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIA TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

 

Wśród wyrobów gastronomicznych oferowanych w naszym sklepie znajdują się produkty stanowiące bazę do stworzenia pełnowartościowych dań lub mogące same stać się kompletną potrawą. Ale nie zapomnieliśmy o gotowych przystawkach i zakąskach.  Proponujemy krokiety z kapustą i pieczarkami - przystawkę dla wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem wegetarian.

 

Znane są na całym świecie.

Prawdopodobnie wymyślili je starożytni Rzymianie, którzy obtaczali mięso i warzywa ciastem, tworząc tzw. rissoles, czyli małe, opiekane kotleciki. Od nich pomysł przejęli Francuzi i zastosowali do panierki bułkę tartą. Od tego czasu popularne dziś paszteciki otrzymały swoją nazwę pochodzącą od francuskiego czasownika croquer  - chrupać.

 

Nasze krokiety

zawierają w sobą słodką kapustę z pieczarkami. Doskonałe, delikatne ciasto naleśnikowe obsypane tartą bułeczką tworzy z nadzieniem doskonałą symfonię smaków. Krokiety robimy ręcznie, nie stosujemy też żadnych substancji konserwujących lub ulepszaczy.

 

Smakują jak przed laty.

Nasza receptura przekazywana jest z pokolenia na pokolenie i nic w niej nie zmieniliśmy. Odgrzej krokiety, nalej do kubków czerwonego barszczu i zaproś na ucztę swoich bliskich. Na pewno wszystkich zachwycą swoim doskonałym smakiem.

 

290830???????

Podobne produkty