kopytka

13,90 zł / kg

(13,90 zł kg)

Ręcznie robione domowe kopytka. Doskonała alternatywa dla ziemniaków w daniach mięsnych i grzybowych.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
Produkt na stanie
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      RĘCZNIE ROBIONE DOMOWE KOPYTKA

      DOSKONAŁE DANIE GŁÓWNE LUB ALTERNATYWA DLA ZIEMNIAKÓW

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIA TRADYCJA W PRODUKCJI GASTRONOMICZNEJ

 

Kopytka -  któż z nas nie pamięta ich smaku jeszcze z czasów dzieciństwa? Delikatne, polane stopionym masełkiem i posypane cukrem lub przyrządzane na słono - z sosem mięsnym bądź grzybowym. W takich formach najczęściej przyrządzały je nasze babcie. Dziś w dalszym ciągu cieszą się nie mniejszym uznaniem. Również i my polecamy domowej roboty kopytka bez konserwantów, barwników i dodatków smakowych.

 

Pyszne kluseczki ziemniaczane

znane są pod różnymi szerokościami geograficznymi. We Włoszech nazywają się gnocchi, Słowacy mówią na nie "haluszki", w Polsce są kopytkami lub (w Wielkopolsce) szagówkami. Bez względu na różnice w nazewnictwie chodzi o te same pyszne kluseczki z ziemniaków.

 

Kopytka - danie uniwersalne

Sprawdzą się doskonale jako główne danie lub bardzo dobry dodatek do potraw z mięsem bądź warzywami. Aby wydobyć ich smak, można je polać omastą ze smażoną cebulą, skwarkami, okrasić słoniną lub masłem. Jeśli lubisz grzyby to w tym przypadku również kopytka będą doskonałą bazą pod sos grzybowy np. z borowików czy pieczarek. A może masz ochotę na świetny deser? Dodaj do kopytek cukier puder, cukier zasmażany na maśle z bułką tartą, a nawet owoce i konfitury. Pycha!

 

Spróbuj, a wrócisz na pewno

Gwarantujemy, że gdy kupisz nasze kopytka, bardzo szybko za nimi zatęsknisz. Będziemy na Ciebie czekali!

290816???????

Podobne produkty