kluski leniwe

19,90 zł / kg

(19,90 zł kg)

Ręcznie robione domowe kluski leniwe. Doskonałe danie na słodko bez konserwantów i dodatków smakowych.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      RĘCZNIE ROBIONE DOMOWE KLUSKI LENIWE

      DOSKONAŁE I SŁODKIE DANIE GŁÓWNE

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI GASTRONOMICZNEJ

 

Doskonałe, niezwykle smaczne kluski leniwe naszej produkcji to świetny wybór na słodkie danie, deser lub lekką kolację. Robimy je domowym sposobem, nie dodajemy konserwantów, barwników czy substancji smakowych. Wystarczy przez kilka minut odgrzewać kluski na patelni, posypać lub polać ulubionymi dodatkami, a następnie zjeść z poczuciem kulinarnego spełnienia.

 

Kluski leniwej gospodyni

Dlaczego duże, słodkie, serowe kluski nazywa się leniwymi pierogami? Otóż przygotowuje się je z tych samych składników, co zwykłe pierogi z serem. Leniwej gospodyni nie chciało się osobno wyrabiać ciasta na pierogi, wałkować, wykrawać, nadziewać serem i zlepiać brzegi każdego pierożka, więc wszystko to razem zarabiała w jedną masę, cięła nożem na kawałki – i do garnka! Zamiast pięciu czynności musiała wykonać dwie – takie to lenistwo. 

 

Leniwe - danie dla łasuchów

Leniwe można podawać zarówno na słodko, jak i słono. Najczęściej dodatkiem do nich jest cukier, cynamon lub bita śmietana. Na słono dobrze smakują z bułką tartą, masełkiem, czy nawet skwarkami. Można też oblać je kwaśną śmietaną - tak jak pierogi ruskie - lub potraktować jako dodatek do mięs czy gulaszu. Wariantów smakowych jest naprawdę wiele, ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

290818???????

Podobne produkty