galaretka drobiowa 200g

7,40 zł szt.

Domowa galaretka z piersi kurczaka. Wyłącznie świeże, wysokiej jakości składniki.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      DOMOWA GALARETKA Z PIERSI KURCZAKA

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI GASTRONOMICZNEJ

 

Wśród wyrobów gastronomicznych oferowanych w naszym sklepie znajdują się produkty stanowiące bazę do stworzenia pełnowartościowych dań lub mogące same stać się kompletną potrawą. Ale nie zapomnieliśmy o gotowych przystawkach i zakąskach.  Robimy je ręcznie, od podstaw, w oparciu o najbardziej klasyczne receptury zapamiętane z domu rodzinnego.  Nie stosujemy żadnych konserwantów, barwników czy dodatków smakowych!

 

Meduza i lorneta

Tym, którzy tego nie pamiętają, wyjaśniamy: w czasach głębokiego PRL-u, gdy trudno było o bogate zaopatrzenie gastronomii, w restauracyjnych menu królowała "meduza i lorneta", czyli porcja galaretki z nóżek i setka wódki. Przekąska ta często pojawiała się również na rodzinnych stołach przy specjalnych, świątecznych okazjach. Z czasem tradycja robienia nóżek w galarecie zaczęła zanikać z dwóch powodów: dużej pracochłonności i jeszcze większej kaloryczności.

 

Z myślą o racjonalnym odżywianiu

zamieniliśmy w naszej dwustugramowej "meduzie" nóżki na pierś kurczaka. Znajdziecie w niej, oprócz dużej ilości drobiowego mięsa, zielony groszek i inne warzywa, które doskonale wzbogacają dietę i wpływają pozytywnie na wygląd i smak potrawy.

 

Tylko usiąść i jeść,

nie musisz nic innego robić. Skrop porcję galaretki sokiem z cytryny lub dodaj odrobinę majonezu, połóż ją na liściu sałaty, umieść na talerzu kilka plasterków ogórka kiszonego i zaproś domowników do stołu. Zobaczysz, że w minutę uda Ci się stworzyć niemal świąteczną atmosferę!

 

Na pewno jeszcze do nas wrócisz,

gdyż doskonały smak i wygląd sprawią, że Twoja rodzina szybko upomni się o następną kolację z naszą "meduzą" w roli głównej.

5900000008226

Podobne produkty