Pierogi Włoskie

37,90 zł / kg

(37,90 zł kg)

Ręcznie lepione pierogi włoskie. Smaki południa: ser, oliwa, bazylia, pomidory. Doskonałej jakości składniki, wyborny aromat.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      RĘCZNIE ROBIONE DOMOWE PIEROGI WŁOSKIE

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIA TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

 

Produkcję garmażeryjną prowadzimy już od lat, zaopatrując nasze sklepy w wyroby przeznaczone do bezpośredniego spożycia. Opieramy się na przepisach tradycyjnej kuchni domowej i świeżych składnikach pochodzących od lokalnych, sprawdzonych dostawców. Grupą produktów cieszącą się nieustającym zainteresowaniem Klientów są ręcznie lepione pierogi. Dziś proponujemy pierogi włoskie, mniej popularne, ale już posiadające swoich fanów, którzy docenili je za ich subtelny i oryginalny smak.

 

Chociaż pierogi to kulinarny pomysł,

który najprawdopodobniej narodził się w Chinach, zarówno my sami, jak i odwiedzający nas obcokrajowcy zwykliśmy uważać je za najbardziej tradycyjną polską potrawę. Nie do końca to prawda, gdyż idea zawijania ciasta wokół różnego rodzaju farszu znana jest w niemal każdej kuchni na świecie (m.in. indyjskiej, meksykańskiej, włoskiej, rosyjskiej, czy żydowskiej).

 

Wśród wytwarzanych przez nas pierogów

znajdują się nie tylko te najbardziej tradycyjne, przywodzące nam na myśl beztroskie dzieciństwo oraz starania naszych babć i mam, abyśmy jadali smacznie i zdrowo. Proponujemy również smaki z innych szerokości geograficznych i kultur, w których potrawa ta jest również mocno zakorzeniona. Prezentujemy pierogi włoskie oparte na serze, pomidorach i bazylii, a więc klasycznych składnikach kuchni z południa Europy.

 

Jeżeli chcesz urozmaicić domowe menu

i wnieść w nie trochę oryginalności, wybierz nasze domowej roboty pierogi włoskie. Wspaniały, wyrazisty smak sera, pomidorów i bazylii, delikatne, miękkie, klasyczne ciasto i śródziemnomorski aromat potrawy na pewno spodobają się Twojej rodzinie i sprawią, że nie ruszając sie z domu z przyjemnością rozszerzą swoje kulinarne horyzonty. Na marginesie należy dodać, że tą włoską potrawę przygotujesz bez zbędnej straty czasu i zajmie Ci to dosłownie kilka minut. Życzymy miłych doznań w trakcie poznawania nowych smaków!

290916???????

Podobne produkty