Pierogi z Soczewicą

27,90 zł / kg

(27,90 zł kg)

Ręcznie robione pierogi z soczewicą. Alternatywa dla farszu mięsnego.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      RĘCZNIE ROBIONE DOMOWE PIEROGI Z SOCZEWICĄ

      ALTERNATYWA DLA PIROGÓW Z MIĘSEM

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIA TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

 

Wyrób gotowych produktów gastronomicznych to dziedzina, którą zajmujemy sie od lat. W naszej ofercie specjalne miejsce zajmują tradycyjne, ręcznie lepione pierogi. Oprócz popularnych pierogów z mięsem, kapustą i grzybami czy z twarogiem, wychodzimy na przeciw wegetarianom i proponujemy również pyszne pierogi z soczewicą.

 

Soczewica dla wegetarian i nie tylko

Białko soczewicy, zaraz po soi, jest najlepiej przyswajalnym przez organizm białkiem pochodzenia roślinnego. Powinna więc znaleźć się w diecie nie tylko wegetarian, lecz także osób, które z przyczyn zdrowotnych muszą ograniczyć spożycie bogatego w niezdrowe nasycone kwasy tłuszczowe mięsa.

 

Nasze pierogi z soczewicą

są odpowiedzią na pytanie, czy można czymś zamienić farsz mięsny, zachowując przy tym podobne walory smakowe. Odgrzej pierogi na patelni z odrobiną wody, okraś cebulką i oddaj się przyjemności delektowania. Ich smak niczym nie ustępuje pierogom z mięsem, a według niektórych jest nawet lepszy. A może masz ochotę na coś odmiennego? Potrzymaj je trochę dłużej na patelni i poczekaj, aż ciasto stanie się złociste. Spróbuj teraz - prawda, że są jeszcze lepsze, a smak nabrał nowej nuty?

 

Spróbuj, a wrócisz do nas po dokładkę.

Gwarantujemy, że - podobnie jak my - pokochasz pierogi z soczewicą, które otworzą przed Tobą nowy wachlarz kulinarnych doznań.

290911???????

Podobne produkty