pierogi z serem

27,90 zł / kg

(27,90 zł kg)

Tradycyjne, ręcznie robione domowe pierogi z serem. Świeże, wysokiej jakości produkty od sprawdzonych dostawców.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      TRADYCYJNE, RĘCZNIE ROBIONE DOMOWE PIEROGI Z SEREM

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIA TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

 

Od wielu lat zajmujemy się produkcją gastronomiczną, wśród której specjalne miejsce zajmują tradycyjne, ręcznie lepione pierogi. Mamy duże doświadczenie w ich wytwarzaniu, oferujemy szeroki wybór smaków oparty na przepisach naszych mam i babć. W sklepie znajdziecie pierogi ruskie, z mięsem, z kapustą, grzybami, ale też jedyne w swoim rodzaju, ukochane przez dorosłych i dzieci - pierogi z serem.

 

Przypominamy smak z dzieciństwa:

miękkie, elastyczne ciasto, a do tego słodki farsz z waniliową nutą. Pamiętacie? Każdemu z nas pierogi z serem na słodko kojarzą się przede wszystkim z młodymi latami. Dlaczego? Po prostu nasze mamy i babcie mogły poświęcić kilka godzin na pracę w kuchni. Nam współczesny świat z reguły na to nie pozwala, a przecież pierogi wymagają dużo czasu na przygotowanie.

 

Nasze pierogi z serem

są odpowiedzią na Twoje kulinarne wspomnienia. Wrzuć je na chwilę z odrobiną wody na patelnię lub umieść w mikrofali. Za chwilę Ty i Twoi bliscy cieszyć się będziecie ulubionym daniem.  Dodaj to, co lubisz. Polej ciepłe pierogi słodkim jogurtem lub roztopionym masłem z cukrem i mielonym cynamonem. Pozwól, by wanilia zmieszała sie z innymi aromatami. A później jedz i delektuj się.

 

Na pewno udasz się jeszcze nie raz

w podróż do smaków dzieciństwa. Zapraszamy. Będziemy czekać na Ciebie z następną porcją naszych wspaniałych pierogów z serem.

290810???????

Podobne produkty