Pierogi z mięsem

33,90 zł / kg

(33,90 zł kg)

Tradycyjne, ręcznie robione pierogi z mięsem. Bez konserwantów, barwników i dodatków smakowych.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.


      TRADYCYJNE, RĘCZNIE ROBIONE DOMOWE PIEROGI Z MIĘSEM

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIA TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

 

O mięsie wiemy chyba wszystko, gdyż od trzydziestu bez mała lat sprzedajemy je w naszych sklepach. Pomyśleliśmy więc, że warto byłoby tę wiedzę wykorzystać w naszej produkcji gastronomicznej. W ten sposób w ofercie znalazł się kanon kuchni polskiej - ręcznie lepione pierogi z mięsem.

 

Chiński wynalazek- won ton,

który przywiózł do Europy Marco Polo, a poprzez Ruś (Ukrainę) trafił do Polski, z czasem nazwany został pierogami. Mięsny wariant tej potrawy zyskał najszersze grono zwolenników. Nasza receptura, oparta na doświadczeniach babcinej kuchni, przewiduje użycie dwóch gatunków mięs - wołowego i wieprzowego. Składniki farszu są najwyższej jakości, pochodzą bowiem od sprawdzonych przez wiele lat dostawców.

 

Nasze pierogi z mięsem

to danie wszechstronne. Możesz odgrzać je i po kilku minutach zjeść od razu, ale również zrobić z nich wystawny obiad - podać z klarownym barszczykiem lub rosołem z dodatkiem surówki. To również doskonały pomysł na gwóźdź wieczornego spotkania -  zakąska do piwa lub czerwonego wina. Wystarczy dłużej potrzymać pierogi na patelni, aż nabiorą złocistej barwy. Wyobraź sobie smak chrupkiego ciasta i rozchodzący się po mieszkaniu aromat gorącego, doskonale przyprawionego mięsa...

 

Spróbuj -

brak konserwantów, perfekcyjnie dobrane naturalne przyprawy i wyborne mięso to gwarancja wspaniałego posiłku. Skuś się, a na pewno wrócisz po więcej.

290811???????

Podobne produkty