Pierogi z kapustą i pieczarkami

26,90 zł / kg

(26,90 zł kg)

Tradycyjne, wykonywane ręcznie pierogi z kapustą i pieczarkami. Świeże składniki od sprawdzonych dostawców.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      TRADYCYJNE, RĘCZNIE ROBIONE DOMOWE PIEROGI

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIA TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

 

Codziennie wytwarzamy tradycyjnym, domowym sposobem pierogi z kapustą i pieczarkami. Robimy to już od niemal 30 lat i staramy się, by nic w tej technologii nie zmieniać.  W naszych pierogach nie ma konserwantów, barwników czy dodatków smakowych - są dokładnie takie same, jak te, które lepiły nasze mamy i babcie.

 

 Pamiętasz wigilie z Twojego dzieciństwa?

Półmisek parujących, polanych cebulką białych pierogów, których aromat rozchodził się po całym mieszkaniu. Ciasto wprost rozpływające się w ustach i farsz o smaku nie mającym sobie równych. Biała kapusta, pieczarki, przyprawy - wszystko to tworzyło niesamowitą feerię kulinarnych doznań, o których teraz, w codziennym nawale obowiązków, całkiem zapomniałeś. Bo kto teraz ma czas na lepienie pierogów?

 

 Dajemy Ci szansę powrotu do przeszłości

- do domowej kuchni, jej smaków i zapachów. Nasze pierogi są dokładnie takie same, jak dawniej: ciasto z doskonałej mąki pszennej, biała kapusta z pola polskiego rolnika, pieczarki od sprawdzonego przez wiele lat dostawcy i naturalne przyprawy. Wystarczy odgrzać je przez chwilę w mikrofali, lub jeszcze lepiej - wrzucić z odrobiną wody na patelnię, zesmażyć trochę cebuli i zasiąść do stołu. Domowy obiad w ciągu kilku minut! Czyż nie brzmi to wspaniale?

 

Nic się nie zmarnuje!

Zostało Ci kilka pierogów z obiadu? Potrzymaj je trochę dłużej na patelni, obróć 2-3 razy i poczekaj, aż zrobią się złote i chrupiące. Niektórzy twierdzą, że taka kolacja jest najlepsza!

 

Skuś się na nasze pierogi

z kapustą i pieczarkami. A potem wróć, jak robi to duża część naszych stałych Klientów.

290813???????

Podobne produkty