hummus

5,90 zł szt.

Własnej roboty hummus z ciecierzycą, czosnkiem i oliwkami. Zdrowy i pożywny dodatek do kanapek. Czyste białko roślinne.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
Produkt na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      HUMMUS Z CIECIERZYCĄ, CZOSNKIEM I OLIWKAMI

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI GASTRONOMICZNEJ

      POLECANY DLA WEGETARIAN

 

Od dwudziestu lat zaopatrujemy sieć naszych sklepów we własnej roboty, domowe produkty gastronomiczne. Są wśród nich potrawy, będące bazą do przyrządzenia w szybkim tempie dobrego obiadu oraz takie, które mogą być kompletnymi daniami. Nie zapomnieliśmy też o mniejszych kulinarnych potrzebach - przystawkach, zakąskach i dodatkach. Z tej grupy produktów proponujemy modny w ostatnich latach i zdrowy hummus.

 

Przebój ostatnich lat,

który znajdziemy w każdej modnej knajpce. Hummus serwowany jest najczęściej jako składnik kanapek, ale jego miłośnicy potrafią maczać w nim frytki, jeść go z kurczakiem czy podawać w formie dipu do pokrojonych warzyw. Hummus większości z nas kojarzy się z elementem zdrowej, wegetariańskiej diety.

 

Nasz hummus

jest gęstą pastą, przygotowywaną ze zmiażdżonej ciecierzycy, oliwek, czosnku oraz pasty sezamowej. Te elementy stanowią bazę orientalnej przekąski, którą włączyliśmy do naszego katalogu gotowych wyrobów garmażeryjnych z myślą między innymi o wegetarianach.

 

Zdrowe smarowidło na kanapkę

Oprócz niewątpliwych walorów smakowych, nie należy pomijać właściwości zdrowotnych hummusu. Pomaga on kontrolować poziom cukru, zapobiega anemii, wpływa na układ krwionośny i obniża cholesterol. Wprowadź go więc na stałe do domowego jadłospisu!

 

919

Podobne produkty