pierogi ruskie

26,90 zł / kg

(26,90 zł kg)

Tradycyjne, ręcznie lepione ruskie pierogi. Doskonały smak starannie dobranych składników pochodzących od sprawdzonych dostawców.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość świeżych produktów w ciągu dnia, wyroby garmażeryjne najlepiej zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ilość
Produkt na stanie
.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

UWAGA! Zdjęcie prezentuje przykładowy sposób podania wyrobu. Dekoracje i dodatki zależą od Twojego gustu i inwencji. Przedmiotem sprzedaży jest sam produkt garmażeryjny.

      WYŁĄCZNIE ŚWIEŻE SKŁADNIKI OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

      TRADYCYJNE, RĘCZNIE ROBIONE DOMOWE RUSKIE PIEROGI

      BEZ KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH

      PRAWIE 30-LETNIA TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

      PRODUKT POLECANY WEGETARIANOM

Od lat wytwarzamy tradycyjnym, domowym sposobem ruskie pierogi. Robimy je według przepisów, na których opierały się całe pokolenia Polaków. Stosujemy świeże, zdrowe składniki pochodzące od sprawdzonych dostawców. W naszych ruskich pierogach nie ma konserwantów, barwników czy dodatków smakowych.

  Z Rosją nie mają nic wspólnego

Pierogi ruskie - ciasto z mąki pszennej z farszem ziemniaczano-twarogowym. Któż ich nie zna? Oryginalny, nieporównywalny do innych potraw smak wzbogacony omastą ze skwarkami lub z zesmażoną cebulką. Obecne w menu każdego polskiego i ukraińskiego domu.

Swoją nazwę zawdzięczają Rusi Czerwonej, historycznej krainie leżącej między Polską i Ukrainą. Sprawiedliwie przyznać należy, że to nie my je wymyśleliśmy - przywędrowały do nas właśnie z Ukrainy, na której - żeby było dziwniej - nazywane są polskimi pierogami.

 Pamiętasz jeszcze ten smak?

Odrobina cebulowej ostrości z lekko kwaskowatym smakiem twarogu stonowane ziemniakami z pieprzem i pietruszką - to kwintesencja ruskich pierogów. Na pewno pamiętasz ich smak, ale w codziennym zapędzeniu po prostu nie masz czasu na przygotowanie tej dość pracochłonnej potrawy.

 Nasze pierogi są dla Ciebie

Nasze pierogi są dokładnie takie same, jak te, które pamiętasz z rodzinnego domu. Włóż je na chwilę do mikrofali, zrób omastę taką, jaką lubisz i po kilku minutach ciesz się tradycyjnym domowym obiadem.

 Zjedz je tylko raz

a na pewno wrócisz do nas.

290815???????

Podobne produkty