Kitekat z wołowiną i warzywami Karma pełnoporcjowa 300 g

3,49 zł szt.
11,63 PLN za kg/l
KITE CAT Z WOŁOWINĄ TORBA 300G
Ilość
Produkt na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin sklepu internetowego

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów. Witalność Twojego kota drzemie nie tylko w jego charakterze, ale wynika również z odpowiedniego odżywiania. Właśnie dlatego stworzyliśmy Kitekat oparty na formule Natural Vitality - starannie dobranej kompozycji składników mięsnych, warzyw i pełnoziarnistych zbóż. Kitekat oparty na formule Natural Vitality zapewnia Twojemu kotu naturalną witalność i wspiera go w podejmowaniu codziennych wyzwań.
Kitekat
5900951248818

Opis

Rodzaj przechowywania
Przechowywać w temperaturze otoczenia
Waga
Waga brutto: 313
Składniki
zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny w brązowych granulkach i w tym 4% wołowiny w bordowych granulkach), produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, warzywa (w tym 4% marchewki w pomarańczowych granulkach, w tym 4% groszku w zielonych granulkach)
Cechy
zdrowe zęby i dziąsła, zdrowa skóra i sierść, aktywne mięśnie, bez sztucznych aromatów
Przechowywanie
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.
Pozostałe informacje
347 kcal/100 g
Przygotowanie i stosowanie
Sposób karmienia: Należy dostosować ilość karmy do poziomu aktywności i kondycji kota. Pamiętaj, aby zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody. Aby uzyskać informacje jak karmić kota, odwiedź naszą stronę internetową bądź zadzwoń pod numer naszej infolinii. Zmieniając dietę zwierzęcia, uwzględnij okres przejściowy. Przed skorzystaniem z tabeli, upewnij się, że twój kot jest zdrowy i w dobrej kondycji.
Rozmiar opakowania
300
Jednostka (tekst opisowy)
g

Podobne produkty